• کابینۀ شخصی

وحید مقدم

تحلیل گر فیبو گروپ

تحلیلگر فیبو — وحید مقدم

وحید مقدم، تحلیلگر و کارشناس FIBO Group با سالها تجربه در تحلیل بازارهای مالی. او به عنوان یک تریدر، به استراتژی معاملاتی سطح و روند خود پایبند است. او همیشه سعی می کند تا در جریان آخرین اخبار و نشریات روز بازار باشد.

علاوه بر تجزیه و تحلیل فنی، تجزیه و تحلیل بنیادی و عوامل اصلی موثر بر حرکات نرخی ارزهای جهانی و دارایی های کالایی هم، برای او حائز اهمیت هستند.

مطالب تحلیلی وحید مقدم، شامل بررسی و پیش بینی بازار ارز، کالاها، فلزات گرانبها، ارزهای رمزپایه و بازار فارکس، هر روز در وب سایت FIBO Group در بخشهای "تحلیل بازار" و "پیش بینی جفت ارزها" منتشر می شود.

اگر می خواهید یک تاجر موفق باشید و در بازارهای مالی درآمد کسب کنید، وحید مقدم و تیم متخصصان این شرکت آماده هستند تا تجربه و دانش خود را با شما تقسیم کنند.

 

دوره های آموزشی ویدیویی

فارکس برای مبتدیان

در چند درس، ما اصول تجارت فارکس را مرور خواهیم کرد. در طی این دروس متوجه خواهید شد که چه عواملی باعث می شود، بازار ارز به طور مداوم تغییر کند و چگونه می توانید از طریق آن درآمد کسب کنید. ما اصطلاحات و مفاهیم اساسی فارکس را با شما در میان خواهیم گذاشت، به شما یاد می دهیم زبان معامله گران را درک کرده و اشتباهات اصلی آنها را هنگام معامله تجزیه و تحلیل کنید. ما اصول تحلیل بنیادی و تجارت با بررسی اخبار را برای شما توضیح خواهیم داد. ما به شما نحوه باز و بسته نمودن معاملات در پلتفرم معاملاتی را نشان خواهیم داد و به شما کمک می کنیم اولین معامله خود را با یک حساب واقعی یا آزمایشی انجام دهید.

فارکس در 60 ثانیه

نام نویسی در فیبو گروپ FIBO Group