• کابینۀ شخصی

تحلیل بازار ارزهای دیجیتال BTC

تجزیه و تحلیل بازارهای مالی و کالایی

قیمت بیت کوین نسبت به اعلام شاخص قیمت مصرف کننده ایالات متحده در 13 سپتامبر همچنان بی تفاوت است و برای چندمین روز به حرکت صعودی خود ادامه می دهد. ضمنا، نمودار قیمت نیز یک بهبود کوتاه مدت بالقوه را نشان می دهد که می تواند زمینه را برای یک رشد اصلاح فراهم کند.

از تازه ترین اخبارنسبتاً مثبت برای رمزارزها می شود به این خبر اشاره کرد که بزرگترین بانک آلمان، دویچه بانک، رسما با شرکت رمزنگاری سوئیسی Taurus برای ارائه خدمات ذخیره سازی ارزهای دیجیتال شریک شده است. این غول بانکی بیش از 1.3 تریلیون یورو یا 1.4 تریلیون دلار دارایی را مدیریت می کند.
مشارکت با Taurus به این بانک اجازه می‌دهد تا دارایی‌های توکن‌شده و ارزهای دیجیتال را برای تعداد زیادی از مشتریان فعلی مدیریت کند.
پل مالی، رئیس جهانی اوراق بهادار این بانک، گفت که ارزهای دیجیتال به ناچار به عنوان یک اولویت برای سرمایه گذاران در نظر گرفته خواهند شد.

 


 

تحلیل تکنیکال

بیت کوین خود را به سطح مقاومتی 26600 دلار رسانده است، اما به نظر می‌رسد که خریداران برای شکستن این سطح کار سختی در پیش دارند. 
در صورتی که قیمت‌ها در بالای این سطح تثبیت شوند احتمال ادامه رشد تا 27200 دلار و در ادامه تا 28200 دلار وجود دارد. 
اما اگر شکست کاذب سطح 26600 دلار اتفاق بیفتد و قیمت‌ها بلافاصله در پایین این سطح تثبیت شوند، احتمال افت قیمت‌ها وجود دارد. اما برای تایید از سرگیری روند نزولی فروشندگان باید بتوانند از سطح حمایتی 26000 دلار عبور کنند که در این صورت احتمال ادامه افت قیمت‌ها تا 25100 و در ادامه تا 24500 دلار وجود دارد.