• کابینۀ شخصی

تحلیل بازار ارزهای دیجیتال BTC

تجزیه و تحلیل بازارهای مالی و کالایی

نقش هولدر ها در تقویت بیت کوین

سرمایه گذاران بلندمدت به یک نقطه عطف بزرگ رسیده اند: میزان دارایی های این سرمایه گذاران در این هفته به بالاترین حد خود رسیده است. این توسعه شاخص مهمی از تمایلات صعودی بازار است.
تراز رو به رشد HODLer ها نشان می دهد که پیشنهاد ارزش بلندمدت بیت کوین همچنان جذاب است زیرا سرمایه گذاران بیشتری ترجیح می دهند سکه های خود را به جای فروش نگه دارند. این روند می تواند منجر به عرضه کمتر در بازار شود و به طور بالقوه باعث افزایش قیمت ها با ادامه افزایش تقاضا شود.تراز هودل بالا معمولاً نشان دهنده کاهش فشار فروش است که می تواند زمینه را برای یک فاز صعودی فراهم کند. این امر به ویژه هنگامی که به سطوح مقاومت فنی کلیدی نزدیک می شوید اهمیت پیدا می کند.
در فضای کریپتو، رفتار سرمایه‌گذاران بلندمدت، که اغلب به عنوان «هودل» شناخته می‌شوند، به دقت رصد می‌شود. تعهد آنها به حفظ سرمایه گذاری خود در چرخه های مختلف بازار به عنوان معیاری برای اعتماد اساسی به آینده آن دارایی در نظر گرفته می شود.
با این حال، برای فعالان بازار بسیار مهم است که عوامل زیادی را هنگام تفسیر چنین شاخص هایی در نظر بگیرند. در حالی که بالا بودن تراز HODLer یک عامل مثبت است، ارزهای دیجیتال تحت تأثیر یک تعامل پیچیده از پویایی بازار از جمله پذیرش نهادی، تغییرات نظارتی و عوامل کلان اقتصادی قرار دارند.
از آنجایی که بیت کوین همچنان جایگاه خود را در چشم انداز مالی باز می کند، افزایش مالکیت بلندمدت نیز ممکن است نشان دهنده پذیرش بیشتر نقش آن به عنوان ذخیره ارزش و محافظ در برابر تورم باشد. همانطور که به جلو می رویم، اقدامات سرمایه گذاران بلندمدت بیت کوین همچنان نشانگر سلامت و مسیر بازار خواهد بود.

 

تحلیل تکنیکال

سناریوی صعودی - شکست سطح مقاومتی 37500 دلار که رشد تا 38000 دلار را تضمین می کند. و شکست سطح 38000 که راه را برای رسیدن به 39000 دلار باز می کند.
سناریوی نزولی - بازگشت قیمت‌ها به زیر سطح حمایتی 36600 دلار که احتمال افت اصلاحی قیمت‌ها را تا 36000 - 35550 دلار بالا می‌برد.