• کابینۀ شخصی

در بارۀ ما

هلدینگ بین المللی مالی فیبو گروپ - FIBO Group (Financial Intermarket Brokerage Online Group) – یکی از اعضای قدیم در بازار تجارت اینترنتی با سیستم مارجین می باشد. اولین شرکت عضو این هولدینگ در سال 1998 تاسیس یافته است. از ابتدای فعالیت خود، ما همواره به اصول شفافیت کار و حفظ منافع مشتریان و همچنین رعایت دقیق قوانین جاری و مقررات رگوله کنندۀ ملی پایبند هستیم. مشتریان و همکاران این شرکت می توانند اطمینان کاملی داشته باشند از اینکه همۀ خدمات ارائه شده توسط هر یک از شرکتهای عضو هلدیند FIBO Group  جوابگوی بالاترین استانداردهای جهان و مقررات رگوله کننده در سطح ملی هستند.


جایزه ها

شرکت های عضو هلدینگ دارندۀ جوایز متعددی هستند که توسط انجمن های حرفه ایی اهدا شده و دال بر کیفیت عالی در ارائه خدمات مشتری و همچنین دست آورد های این شرکت به عنوان بروکر CFD  و FOREX  می باشند.

مزایای شرکت

این شرکت جهت انجام دادوستد در بازارهای مالی معروف ترین و معاصر ترین پلاتفرم های معاملاتی ارائه می نماید از قبیل:
MetaTrader 4, Web Terminal MT4,، cTrader  .

دفترها

عضویت چند شرکت دارندۀ مجوز ارگانهای رگوله کنندۀ مختلفی در تشکیل یک هلدینگ باعث می شود که ما بتوانیم ردۀ وسیع از ابزارها و محصولات مالی بهدف انجام سرمایه گذاری برای مشتریان خود ارائه نماییم. دفترهای هلدینگ در مراکز مالی جهان واقع می باشند از قبیل:لیماسول ، مونیخ ، آلماتی و شانگهای.

ما مستمراً در دسترس مشتریان خود هستیم و پشتیبانی فنی و مشاوری به زبان مادری را ارائه می دهیم.