• کابینۀ شخصی

ارزیابی نوسان های ارزی به تاریخ ۱۰.۰۸.۲۰۱۷

تجزیه و تحلیل بازارهای مالی و کالایی

همانطور که انتظار می رفت، تأثیرات منفی داده های مطلوب اقتصادی چین و همچنین تهدیدات کره ی شمالی، موقتی بوده و همراه با آغاز صبح امروز شاهد تحکیم دلار ایالات متحده می باشیم.

جفت ارزی یورو اتحادیه اروپا و دلار ایالات متحده
در رابطه با چگونگی بازه ی معاملاتی این جفت ارزی، به  ارزیابی های پیشتر تعیین شده مراجعه فرمایید. همواره یاد آورم که معاملات فروش این دارایی در اولویت قرار دارند.

جفت ارزی دلار ایالات متحده و ین ژاپن
در طول گذر جلسات معاملاتی امروز در آسیا، شاخص نسبی این جفت ارزی تا میزان ۱۱۰، ثبات یافته و با توجه به استحکام اخیر نرخ دلار، می بایست هر چه زود تر به بازگشایی و تصحیح معاملات خرید این دارایی پرداخت.

جفت ارزی پوند استرلینگ بریتانیا و دلار ایالات متحده
 رشد افزون تر نرخ پوند استرلینگ در مقایسه با دلار، با توجه به انتظارات بازار، مبنی بر مثبت بودن داده های پیش روی میزان سود خالص حساب بازرگانی بریتانیا و استحکام اخیر دلار، امری مسلم شمرده می شود. بازه ی تحت نظر به منظور نفوذ آتی و نوسان سازی های نرخ گذاری های این جفت ارزی، شامل سطوح ۱.۲۸۶۰-۱.۲۹۰۰ خواهد بود.

جفت ارزی دلار استرالیا و دلار ایالات متحده
اجرای معاملات فروش این دارای با اسکان دستور take-profit در سطح ۰.۷۸۰۰، به دلیل تحکیم نرخی اخیر دلار ایالات متحده، در اولویت قرار دارد. هرچند نیاز به یادآوریست، که بازه ی معاملاتی اخیرا کشف شده ی ۰.۸۲۰۰-۰.۸۱۰۰ نیز هنوز قابل استفاده می باشد. همچنین یادآورم، که به سبب درگیری های میان هند و چین، نرخ طلا افزایش یافته و به احتمال زیاد تا اواخر هفته ی جاری یا اوایل هفته ی آتی، با ایست کاهش نرخی AUDUSD و افزایش قاطعانه اش، مواجه خواهیم گشت.