• کابینۀ شخصی

آرشیو نرخ‌ها

بایگانی نرخ نقل قول برای واردات به MetaTrader4

در اینجا شما می توانید آرشیو نرخهای برخی از ابزارهای معاملاتی از لیست مشخصات قراردادهای Group FIBO را بارگیری نمایید تا آنها را به پلتفرم 4MetaTrader انتقال دهید.

امروزه ما امکان دریافت آرشیو نرخهای مربوط به عده ایی از مطلوب ترین جفت ارزها و بازه های زمانی فراهم اورده ایم.

داده های تاریخی بهدف انجام آنالیز کامل فنی و در درجۀ اول جهت آزمایش استراتژیهای معاملاتی و بهینه سازی عملکر سیستم های معاملاتی مکانیکی (مشاور).

درصورتی که شما قادر به پیدا کردن ابزار مالی مورد علاقه نشده اید، لطفاً به ایمیل [email protected]  ارسال فرمایید و نامۀ شما حتماً مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

توجه: برای ایجاد آرشیو ممکن است مدتی طول بکشد! پس از فشار دادن دکمۀ "بارگیری"، لطفاً تا اتمام بارگیری شکیبا باشید. در صورت ضمن بارگیری اطلاعات بایگانی دچار مشکل شدید، دورۀ زمانی مورد نظر را به قسمت های کوچکتری تقسیم نموده و این قسمتها را به صورت جداگانه دانلود نمایید.

توجه فرمایید که قابلیت و مدت زمان استخراج داده ها به بازۀ زمانی انتخاب شده بستگی دارد. بدین ترتیب که در صورت انتخاب کردن بازۀ زمانی 1 دقیقه، حد اکثر مدت قابل استخراج 3 سال است. برای بازۀ زمانی 5 دقیقه محدودیت استخراج داده ها 8 سال می باشد.

روش انتقال داده ها به ترمینال تجاری
  1. در پلتفرم معاملاتی MetaTrader4 منوی "Tools" را باز و سپس گزینۀ "History Center" را انتخاب کنید (همچنین برای باز گشایی پنجرۀ "مدیریت اطلاعات تاریخی" می توانید از دکمۀ " F2" استفاده نمایید)
  2. در سمت چپ پنجرۀ "History Center" ابزار معاملاتی (مثلاً EUR/USD) و بازۀ زمانی (مثلاً بر حسب دقیقه) مورد نظر را انتخاب و دکمۀ "Import" را فشار دهید:
  3. توسط دکمۀ "Browse" مسیر بارگیری فایل را تعیین نموده و دکمۀ "OK" را فشار دهید.