• کابینۀ شخصی

ایالات متحده همچنان مانع اصلی پویایی بازار ارزهای دیجیتال

تجزیه و تحلیل بازارهای مالی و کالایی

شرکت Binance.US و FTX

برایان شرودر، مدیرعامل Binance.US دیگر در این شرکت نیست و ضمنا بیشتر از 100 کارمند تا به حال اخراج شده اند. دلیل اخراج های گسترده، محدودیت ها و فشارهای کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) بود. این قطعا سیگنال بدی برای بازار ارزهای دیجیتال است، اگرچه سرمایه گذاران و معامله گران مدت زیادی است که از این مشکل مطلع بوده اند.
همچنین یادآوری می کنیم که دادگاه به FTX اجازه داد تا دارایی های رمزنگاری شده خود را برای پرداخت بدهی به طلبکاران بفروشد. در حال حاضر، بازارها نسبت به همه این رویدادها، و از جمله افزایش تورم در ایالات متحده، واکنش محدودی نشان می دهند. علاوه بر این، بیت کوین در روز چهارشنبه به 26500 دلار نزدیک شد که این نشان دهنده تضعیف متوسط  فروشندگان است. با این حال، هنوز خیلی زود است که درباره آمادگی خریداران برای از سرگیری رشد صحبت کنیم.

تحلیل تکنیکال

بیت کوین در کانال جانبی 25500 تا 26750 دلار گیر کرده است. قبل از انتشار و تثبیت بعدی قیمت بیت کوین در خارج از این محدوده قیمتی، تعیین جهت حرکت بعدی قیمتها بسیار دشوار است.
سناریوی نزولی تنها در صورت شکست و تثبیت قیمتها در زیر ناحیه حمایتی 25750 تا 25500 دلار فعال می شود. این سناریو کاهش به سطح حمایت فنی 24800 دلار را در نظر می گیرد. از این گذشته، فروشندگان قبلاً به این سطح نزدیک شده بودند، بنابراین آزمایش مجدد ممکن است با شکست آن به پایان برسد.