• کابینۀ شخصی

ارزیابی نوسان های ارزی به تاریخ ۰۴.۰۵.۲۰۱۸

تجزیه و تحلیل بازارهای مالی و کالایی

شاخص دلار ایالات متحده USDX

نرخ گذاری های دلار ایالات متحده هنوز نتوانسته اند سطح مقاومت ۹۲.۶۰ نموداری را، رد نمایند. نرخ گذاری ها در حال حاضر به سمت سطوح ۹۲.۶۰-۹۱.۴۰ نموداری، راهی می باشند. از تحرکات نرخی دلار، خط ЕМА ۲۰۰ روزه حمایت می نماید. این خط در حوالی سطح ۹۲.۰۰ مستقر می باشد.

 

ساعت ۱۵:۳۰ واحد ارزی دلار ایالات متحده - تغییرات سطح اشتغال غیر کشاورزی

ساعت ۱۵:۳۰ واحد ارزی دلار ایالات متحده - سطح بی کاری

جفت ارزی یورو اتحادیه ی اروپا و دلار ایالات متحده

در حال حاضر با اتمام یابی افت های نرخی این جفت ارزی، بر فراز سطح ۱.۲۰۰۰ نموداری، مواجه می باشیم. علاوه بر این، نرخ گذاری ها فعلا در چهار چوب کانال گرایش های افقی ۱.۲۰۸۰-۱.۱۹۴۰ نموداری، به نوسان سازی می پردازند. خطوط شاخص نوسان گر stochastic، از محدوده ی اشباع فروش یورو بیرون زده و احتمال ادامه یابی تحکیمات نرخی یورو را نیز، افزایش می نماید.

 

ساعت ۱۱:۰۰ واحد ارزی یورو اتحادیه ی اروپا - شاخص کسب و کار حوزه ی خدمات

ساعت ۱۲:۰۰ واحد ارزی یورو اتحادیه ی اروپا - شاخص خرده فروشی

جفت ارزی پوند استرلینگ بریتانیا و دلار ایالات متحده

پشتیبانی خط ЕМА ۲۰۰ روزه همواره شکسته شده است و بسته شدن کندل ۲۴ ساعته ی معاملات امروز این جفت ارزی، پایین تر از این خط نیز، مبنی بر ادامه یابی گرایش های افولی پوند خواهد بود.

جفت ارزی دلار ایالات متحده و ین ژاپن

نرخ گذاری ها هنوز مابین سطوح کانال گرایش های افقی ۱۱۰.۴۰-۱۰۸.۱۵ نموداری، گرفتار می باشند. با توجه به فشار فعلی خط شاخص میانگین متحرک ۵ روزه، بر نرخ گذاری ها، می توان با ادامه یابی افول نرخی امروز دلار نیز، همراه گردد. علاوه بر این در راس بازار این جفت ارزی، با شکل گیری الگوی انعکاس گرایشی Failure swing و یا (سر و شانه)، رو به رو هستیم. تنها پس از نفوذ نرخ گذاریی ها به پشتیبانی خط شانه ی این الگوی گرایش و سطح ۱۰۸.۹۰ نموداری، می توان به بازگشایی معاملات فروش دلار و خرید ین ژاپن، پرداخت. علاوه بر این، نفوذ خطوط شاخص نوسان گر stochastic، به محدوده ی اشباع فروش این جفت ارزی نیز، به عنوان سیگنالی مبنی بر فروش این جفت ارزی به شمار خواهد آمد.