• Facebook
  • YouTube
  • Telegram
  • کابینۀ شخصی

قیمت و دوره Metlife Inc (MET) امروز

Metlife Inc

Metlife Inc

54.35

بالا: 54.37

پایین: 52.83

وضعیت بازار

نسبت تعداد خرید و فروش لات ها بر اساس حجم معاملات

داده ها هر 10 دقیقه به روز رسانی می شوند

فروشنده خریدار
0%
0%

شرکت Metlife (شرکت بیمه عمر متروپولیتن، بزرگترین شرکت بزرگ بین المللی در زمینه بیمه و بازنشستگی است و در بیش از ۶۰ کشور جهان به ۹۰ میلیون مشتری خدمت می کند. تاریخچه ی این شرکت در سال ۱۸۶۸ و با تأسیس شرکت بیمه عمر و اندام اتحادیه ملی، یک شرکت بیمه است که با سربازان و ملوانان کار می کند. در سال ۱۸۶۹، سازماندهی مجدد در زمینه ی بیمه عمر انجام شد و این شرکت به شرکت بیمه عمر متروپولیتن تغییر نام یافت. در سال ۱۹۰۹ MetLife به بزرگترین صندوق بیمه در ایالات متحده تبدیل شد. این شرکت در جنگ جهانی دوم به طور جدی در ساخت و ساز و هزینه های نظامی سرمایه گذاری می کند. در سال ۱۹۷۹ پس از سازماندهی مجدد هلدینگ عملیات به چهار نوع اصلی فعالیت تقسیم شد: بیمه گروهی ، بیمه شخصی ، حقوق بازنشستگی و سرمایه گذاری. بزرگترین مالکیت MetLife شامل Executive Life ، شرکت GenAmerica و شرکت بیمه عمر آمریکایی است. پس از خرید Life & Annuity Travellers Citigroup در سال ۲۰۰۵ با مبلغ ۱۱.۸ میلیارد دلار ، MetLife در آن زمان به بزرگترین بیمه کننده ی زندگی در آمریکای شمالی تبدیل شد. در حال حاضر ، MetLife به ۹۰ شرکت بزرگ Fortune 500 خدمت می کند ، در S&P 100 و S&P 500 گنجانده شده است.

نام قیمت جاری آخرین ویرایش
Ramaco Resources Inc 8.58
MFA Financial Inc 1.61000000
Manulife Financial Corp 11.90000000
Mfc Industrial Ltd 12.05000000
Macquarie/First Trust Global 7.86
Lock position

Lock position

گرفتن دو پوزیشن معکوس (خرید و فروش) بر روی یک ابزار معاملاتی که به منظور جلوگیری از ضرر اولین پوزیشن با فاصلۀ زمانی یکی پس از دیگری انجام میشود. پس از هج کردن پوزیشن با حجم مساوی، تغییر قیمت ابزار مالی دیگر تأثیری بر سرمایه حساب نمی گذارد، بدین صورت که ضرر یک پوزیشن از سورد پوزیشن دوم جبران میشود. اغلب، هدف اصلی از استفاده از هج، گرفتن فرصتی برای ارزیابی بازار، بررسی روند اصلی آن و اتخاذ تصمیم نهایی در مورد اینکه به چه جهت باید هج را باز کرد.

بازده

Yield 

ضریب کاربری هر دارایی فرق داشته و بازده نام دارد. نسبت پول واریز شده و سرمایه گذاری شده نسبت به حجم کسب شده به عنوان درآمد مضاف، ضریب کاربرب و یا همان بازده مالی هر دارایی را مشخص می نماید. این نمایه در نسبت درصدی محاسبه می شود.

افت کند رشد اقتصادی. این اتفاق مخصوصا بعد از جهش اقتصادی به وقوع می پیوندد.