• Facebook
  • YouTube
  • Telegram
  • کابینۀ شخصی

قیمت و دوره Rogers Communication (RCI) امروز

Rogers Communication

Rogers Communication

39.98

بالا: 39.98

پایین: 0

وضعیت بازار

نسبت تعداد خرید و فروش لات ها بر اساس حجم معاملات

داده ها هر 10 دقیقه به روز رسانی می شوند

فروشنده خریدار
0%
0%

رویدادهای این هفته

ساعت کشور دوره ریداد نرخ پیشبینی گذشته
31 مارس 2023
15:30 CAD calender forex January GDP m/m 0.4% -0.1%
نام قیمت جاری آخرین ویرایش
Rent-A-Center Inc 24.86000000
Inotek Pharmaceuticals Corporation 18.96000000
Rocky Brands 19.71000000
Royal Caribbean Cruises Ltd 43.70000000
Rcm Technologies 1.20000000
Lock position

Lock position

گرفتن دو پوزیشن معکوس (خرید و فروش) بر روی یک ابزار معاملاتی که به منظور جلوگیری از ضرر اولین پوزیشن با فاصلۀ زمانی یکی پس از دیگری انجام میشود. پس از هج کردن پوزیشن با حجم مساوی، تغییر قیمت ابزار مالی دیگر تأثیری بر سرمایه حساب نمی گذارد، بدین صورت که ضرر یک پوزیشن از سورد پوزیشن دوم جبران میشود. اغلب، هدف اصلی از استفاده از هج، گرفتن فرصتی برای ارزیابی بازار، بررسی روند اصلی آن و اتخاذ تصمیم نهایی در مورد اینکه به چه جهت باید هج را باز کرد.

سرمایه گذاری

Investments 

Broker

امروزه، بسیاری افراد هنوز سرمایه گذاری های مالی را با دپوزیت یا پس انداز اشتباه می گیرند. و این علیرغم تفاوت مشخص است بین این مفاهیم. برای بانک، زیر تشک - فرقی نمی کند کجا باشد ، زیرا یک روز تورمی کار خود را انجام می دهد، و این پول ارزش اصلی خود را از دست می دهد یا کاملاً مستهلک می شود. سرمایه گذاری نه تنها باعث از دست رفتن پول نمی شود بلکه باعث افزایش آنها نیز می شود.

استفاده از کد پایه ای سیستم عامل (ارز دیجیتالی) برای پردازش ارز دیجیتالی جدید. همان شاخه سازی. هر کدام از این شاخه های جدید می توانند به تشکیل سرویس تازه ای از خدمات ارز دیجیتالی جدید بپردازند. شاخه های جدید می توانند عاید از مشکلات ارز های قبلی باشند و از توانایی های جدیدی نیز برخودار باشند. به طور مثال همواره شاهد پیدایش ارزهای دیجیتالی جدید زیادی هستیم، که ریشه ی اصلی شان بیتکوین می باشد.