• کابینۀ شخصی

پیش بینی جفت ارز EUR / USD

Published on 17.02.2022 12:43

اخبار ژئوپلیتیکی محرک اصلی پویایی EUR/USD هستند. غرب هنوز خروج نیروهای روسیه را تایید نکرده است. اگر ریسک گریزی بر بازارها تسلط یابد، یورو ممکن است تحت فشار نزولی مجدد قرار گیرد.

اخبار مربوط به شلیک خمپاره به مواضع جدایی طلبان در شرق اوکراین باعث شد تا سرمایه گذاران در اواخر نشست آسیایی فرار کنند و این یورو را در برابر دلار ضعیف تر کرد. اگرچه اوکراین این ادعاها را رد کرده است، اما در میان گزارش های متناقض در مورد وضعیت نیروهای روسیه، سرمایه گذاران همچنان در خطر هستند.

از سوی دیگر، وزارت دفاع روسیه اعلام کرد که 10 یگان نظامی پس از پایان تمرینات نظامی، کریمه را ترک کردند.

در حال حاضر، حرکت بعدی EUR/USD به تحولات مربوط به درگیری روسیه و اوکراین بستگی دارد. در صورتی که غرب تأیید کند که نیروهای روسیه در حال عقب نشینی هستند، یورو ممکن است با افزایش ریسک پذیری، تقاضا پیدا کند. تا زمانی که عدم قطعیت ژئوپلیتیکی ادامه داشته باشد، احتمالاً دلار قوی خواهد ماند.

وزارت کار ایالات متحده باید داده های هفتگی در مورد درخواستهای اولیه برای دریافت مزایای بیکاری را منتشر کند، و اداره سرشماری ایالات متحده باید داده های ژانویه را در مورد مجوزهای ساختمانی منتشر کند. داده‌های خرده‌فروشی چشمگیر چهارشنبه از ایالات متحده واکنش قابل توجهی در بازار ایجاد نکرد و این دیدگاه را تأیید کرد که ریسک‌پذیری محرک اصلی بازار باقی خواهد ماند.

در صورت شکسته شدن رو به پایین سطح حمایتی 1.1360 احتمال ادامه افت تا 1.1340 – 1.1300 وجود دارد.

اما اگر سطح مقاومتی 1.1380 شکسته شود احتمال رشد تا 1.1400 – 1.1420 وجود دارد.

 

پیش بینی بالا راهنمای مستقیم برای اقدام خاصی نیست، بلکه فقط یک حدس و مشاوره است، چراکه در نهایت تصمیم فقط با شماست. اگر به تجزیه و تحلیل و پیش بینی های ما، چه فنی و چه بنیادی علاقه مند هستید، حتما به سایت FIBO Group سری بزنید و از سایر امکانات این شرکت استفاده کنید.


FAQ