• کابینۀ شخصی

CHF/JPY

178.75

0.03%

بالا: 178.79

پایین: 178.62

وضعیت بازار

نسبت تعداد خرید و فروش لات ها بر اساس حجم معاملات

داده ها هر 10 دقیقه به روز رسانی می شوند

فروشنده خریدار
0%
0%

روحیه معامله گرام

نسبت تعداد معاملات خرید(buy) و فروش (sell)، بدون در نظر گرفتن حجم آنها

داده ها هر 10 دقیقه به روز رسانی می شوند

فروشنده خریدار
0%
100%

جفت ارزی فرانک سوئیس – ین ژاپن (CHF/JPY) این جفت ارزی مرکب از دو واحد ارزی، با نرخ بهره ی منفی می باشد.

 

هم ژاپن و هم سوئیس دارای اقتصاد بسیار قوی، برخوردار می باشند. نرخ سود خالص حساب بازرگانی این دو کشور، به شکل منحصر به فردی بالا بوده و تفاوت میان شاخص یاد شده ی این دو کشور نیز، از تفاوت قابل توجهی، برخوردار می باشد. سطح بی کاری و نرخ کسری بودجه ی دولتی این دو کشور، در سطح بسیار اندکی می باشد. مهم ترین عوامل تاثیر گذار، بر تغییرات نرخی این جفت ارزی، شامل تنظیمات نرخ بهره ی این دو کشور و نوسانات نرخی یورو، می باشند.

 

واحد ارزی فرانک سوئیس – (با کد بانکی CHF) – ارز قانونی سیستم مالی کشور سوئیس و لیختن اشتاین به حساب می آید. نام دیگر این واحد ارزی (سویسی) می باشد. عرضه و توزیع این پول را نیز، بانک مرکزی (بانک ملی سوئیس) سوئیس به عهده دارد. سکه های پول این کشور نیز از طریق خانه ی فدرال سکه، توزیع میابند. در سوئیس چهار زبان رسمی وجود دارد. نام این واحد ارزی در زبان های متفاوت این کشور، به نام های متفاوت یاد می گردد. Franken (به زبان آلمانی)، Franc (به زبان فرانسه و زبان های Rhaeto-Romance) و Franco (به زبان ایتالیایی).

 

واحد ارزی فرانک سوئیس – (با کد بانکی CHF) – ارز قانونی سیستم مالی کشور سوئیس و لیختن اشتاین به حساب می آید. نام دیگر این واحد ارزی (سویسی) می باشد. عرضه و توزیع این پول را نیز، بانک مرکزی (بانک ملی سوئیس) سوئیس به عهده دارد. سکه های پول این کشور نیز از طریق خانه ی فدرال سکه، توزیع میابند.

 

واحد ارزی ین ژاپن (با کد بانکی JPY)، به عنوان واحد ارزی رسمی ژاپن به حساب می آید. تنظیمات مالی و توضیع پول این واحد ارزی را نیز، بانک ژاپن (Bank of Japan BOJ)، به عهده دارد. این بنک سیاست گذاری های مالی کشور را نیز تنظیم می نماید. علاوه بر این، دیگر وضایف این بانک شامل تنظیمات نرخ بهره و کنترل تبادلات مالی بازار ارزی این کشور نیز، به شمار می آید.

سواپ در معاملات خرید سواپ در معاملات فروش فاکتور شورت, فاکتور لانگ
-1.32 0.16 1 1

ابزارهای وصل شده

نام قیمت جاری آخرین ویرایش
EUR/CHF 0.9551 -0.1%
CHF/SEK 11.14840000
CHF/NOK 10.59690000
USD/CHF 0.8932 -0.1%

FAQ