• کابینۀ شخصی

NOK/SEK

0.98281

-0.25%

بالا: 0.98835

پایین: 0.98249

وضعیت بازار

نسبت تعداد خرید و فروش لات ها بر اساس حجم معاملات

داده ها هر 10 دقیقه به روز رسانی می شوند

فروشنده خریدار
0%
0%

روحیه معامله گرام

نسبت تعداد معاملات خرید(buy) و فروش (sell)، بدون در نظر گرفتن حجم آنها

داده ها هر 10 دقیقه به روز رسانی می شوند

فروشنده خریدار
0%
100%

جفت ارزی کرون نروژ و کرون سوئد به عنوان جفتی از دو ارز بسیار با ثبات دو کشوراقتصادی، به حساب می آید. روابط اقتصادی و سیاسی این دو کشور از وابستگی بالایی برخوردار می باشد. این جفت ارزی نیز از ریسک پایینی برخوردار می باشد. چگونگی تحرکات نرخی اش نیز قابل پیش بینی می باشد. به همین دلیل نیز جفت ارزی کرون نروژ و سوئد، به عنوان ابزار تریدر های تازه کارنیز، شناخته می شود.

 

نروژ از رفاه بالایی برخوردار بوده و تولیدات اصلی این کشور، شامل استخراج منابع طبیعی می باشد. این صنایع شامل: استخراج نفت، انرژی آب و ماهی گیری، می باشد. در این بین تولیدات ناخالص داخلی این کشور، از سطح بالایی برخوردار نمی باشد. کشور نروژ از اعضای اتحادیه ی اروپا به شمار نمیامده، اما دارای روابط گمرکی رایگان، با اتحادیه ی اروپا می باشد. در این بین سیستم مسافرت بدون ویزای این کشور، با کشورهای اتحادیه ی اروپا نیز، فعال می باشد. این کشور دارای بازار آزاد با اتحادیه ی اروپا می باشد.

 

کشور سوئد از تولیدات عظیم آهن، فلزات رنگی،جنگل و چوب، ماشین آلات، معادن فلزات، فولاد و کاغذ بوده، که به کشور های دیگر نیز صادر می گردد. در طی اجرای معاملات با استفاده از این جفت ارزی، می بایت به وابسته بودن نرخ کرون نوروژ، از تغییرات قیمت نفت نیز، توجه نمود. در این بین لازم به یاد آوریست، که این واحد ارزی از تغییرات نرخ یورو نیز، تاثیر می گیرد.

 

جفت ارزی NOK /SEKاز نرخ گذاری مستقیم برخوردار بوده. واحد ارزی اصلی کرون نروژ NOK ، به شمار می آید. واحد ارزی کرون سوئد SEK نیز، از نرخ متغیر برخوردار می باشد. افزایش نرخ این جفت ارزی، مبنی بر تحکیمات نرخی NOK بوده و به منظور خرید NOK ، نیاز به فروش میزان بیشتری از کرون سوئد SEK می باشد. کاهش نرخ این جفت ارزی نیز، مبنی بر تحکیمات نرخی کرون سوئد SEK، می باشد. با استفاده از نمودار نرخ گذاری های زنده ی این جفت ارزی می توان به بررسی نوسانات ارزی ابزار مالی مورد نظر پرداخت.

 

با استفاده از نمودار نرخی این جفت ارزی نیز، می توانید به تحلیل گرایش ها و نوسانات و همچنین تجارت ارزی بپردازید.

 

واحد ارزی کرون نروژ (با کد بانکی NOK) - norsk krone – به عنوان پول رسمی پادشاهس نروژ به حساب می آید. بانک نروژ (Norges Bank)، وظیفه ی توزیع پول این کشور را، به عهده داشته و سیاست گذاری های مالی و وامی نروژ را نیز، تنظیم می نماید. علاوه بر این بانک مربوطه، به تنظیمات نرخ بهره نیز، می پردازد. نرخ بهره ی بانکی نروژ در حال حاضر به میزان صفر درصد رقم خورده است.

 

واحد ارزی کرون سوئد - (با کد بانکی SEK) – به عنوان پول رسمی شاهنشاهی سوئد شناخته می شود. توزیع پول این واحد ارزی نیز، از طریق بانک مرکزی سوئد (Sveriges Riksbank). به وقوع می پیوندد.

سواپ در معاملات خرید سواپ در معاملات فروش فاکتور شورت, فاکتور لانگ
-0.85 0.22 1 0.3

ابزارهای وصل شده

نام قیمت جاری آخرین ویرایش
USD/NOK 10.5106 0.36%
EUR/NOK 11.3675 0.35%
AUD/SEK 6.82910000

FAQ