• کابینۀ شخصی

USD/HUF

359.16

0%

بالا: 359.16

پایین: 359.16

وضعیت بازار

نسبت تعداد خرید و فروش لات ها بر اساس حجم معاملات

داده ها هر 10 دقیقه به روز رسانی می شوند

فروشنده خریدار
0%
0%

روحیه معامله گرام

نسبت تعداد معاملات خرید(buy) و فروش (sell)، بدون در نظر گرفتن حجم آنها

داده ها هر 10 دقیقه به روز رسانی می شوند

فروشنده خریدار
0%
100%

جفت ارزی دلار ایالات متحده و فورینت مجارستان از محبوبیت چندانی برخوردار نمی باشد. مهم ترین هم تاهای تجاری مجارستان، اتحادیه ی اروپا و روسیه می باشند. به همین دلیل نیز به منظور اجرای معاملات این جفت ارزی نیاز به بررسی کامل شاخص های اقتصادی می باشد.

 

مجارستان به عنوان یکی از اعضای اتحادیه ی اروپا به شمار می آید و ایالات متحده به عنوان یکی از سرمایه گذاران عمده ی منطقه می باشد. موقعیت استراتژی مجارستان، ارطبات خاکی با بازار اتحادیه ی اروپا، نیروی کار متخصص و ساخت و ساز مطمئن مجارستان، توجه اکثریت سرمایه گذاران آمریکایی را به خود جلب نموده. بدین سبب نیز تاثیر گیری این کشور از سرمایه گذاری های ایالات متحده بسیار افزون بوده.

 

جفت ارزی USD/HUFاز نرخ گذاری مستقیم برخوردار بوده. واحد ارزی اصلی دلار USD به شمار می آید. واحد ارزی فورنیت مجارستان HUF نیز، از نرخ متغیر برخوردار می باشد. افزایش نرخ این جفت ارزی، مبنی بر تحکیمات نرخی دلار USD بوده و به منظور خرید دلار USD ، نیاز به فروش میزان بیشتری از فرونیت مجارستان HUF می باشد. کاهش نرخ این جفت ارزی نیز، مبنی بر تحکیمات نرخی فرونیت مجارستان HUF ، می باشد.

 

واحد ارزی فرونیت مجارستان (با کد بانکی HUF) – به عنوان واحد ارزی ملی مجارستان به شمار می آید و از طریق بانک ملی مجارستان، تنظیم می گردد. با در نظر گیری ادامه یابی پروسه ی ورود کامل مجارستان، به اتحادیه ی اروپا، سرنوشت فرونیت هنوز معلوم نمی باشد. این پروسه از سال 2003 شروع شده است. به دلیل عدم کاهش نرخ کسری بودجه ی دولتی، نرخ تورم و بروز بحران مالی اخیر، پروسه ی تبدیل فرونیت به یورو، به تعلیق افتاد.

 

از طریق نمودار این جفت ارزی نیز، می توان به بررسی تحرکات نرخی فرونیت، نسبت به یورو و اجرای معاملات ارزی، پرداخت.

 

واحد ارزی دلار ایالات متحده – (با نشانه ی $ و کد بانکی USD) – به عنوان پول رسمی دلار ایالات متحده، به شمار می آید. توزیع پول و تنظیمات نرخ بهره ی این واحد ارزی نیز، از طریق سیستم ذخایر فدرال، انجام می گیرد.

سواپ در معاملات خرید سواپ در معاملات فروش فاکتور شورت, فاکتور لانگ
-2.7 -0.7 0.6 0.8

ابزارهای وصل شده

نام قیمت جاری آخرین ویرایش
USD/CAD 1.3633 0%
USD/CZK 23.209 0%
USD/JPY 157.86 0%
USD/HKD 7.78350000

FAQ