• کابینۀ شخصی

ارزیابی بنیادی بازار به تاریخ ۱۵.۱۲.۲۰۱۷

تجزیه و تحلیل بازارهای مالی و کالایی

واحد ارزی یورو اتحادیه ی اروپا - نشست شورای اروپا

واحد ارزی یورو اتحادیه ی اروپا - سخنرانی رئیس بانک مرکزی اروپا، ماریو دراگی

نشست مورد نظر، در شهر بروکسل و با حظور نمایندگان دوت های مشترک اتحادیه ی اروپا، به انجام خواهد رسید. در طی همین نشست نیز، با سخنرانی رئیس بانک مرکزی اروپا، مواجه خواهیم شد. با وجود اهمیت ناچیز وقایع در پیش رو، در صورتی که از پوزیشن های معاملاتی  باز یورو، برخوردار می باشید، به این گزارش توجه نمایید.

 

ساعت ۱۶:۱۵ واحد ارزی پوند استرلینگ بریتانیا - سخنرانی عضو کمیته ی سیاست گذاران مالی بانک انگلستان، اندی هالدین

اهمیت این گزارش چندان افزون نبوده، اما با توجه به انجام گیر این سخنرانی، در طی اجرای کنفرانس بین المللی پول، امور بانکی و مالی، نرخ نوسانات ارزی پوند استرلینگ، افزایش خواهد یافت.

 

ساعت ۱۶:۳۰ واحد ارزی دلار کانادا - تغییر حجم سفارش های تولیداتی

ادامه یابی افت های فعلی این شاخص، در طی انتشارات آتی، منجر به تحت فشار قرار گرفتن تحرکات نرخی دلار کانادا، خواهد گردید. با این وجود، به موازای افزایش احتمالی نرخ شاخص مربوطه، همراه با افزایش قیمت نفت، تحکیمات ارزی دلار این کشور نیز، بسیار امکان پذیر جلوه می نماید.

 

ساعت ۱۶:۳۰ واحد ارزی دلار ایالات متحده - شاخص تولیداتی Empire Manufacturing

ساعت ۱۷:۱۵ واحد ارزی دلار ایالات متحده - ضریب قدرت باروری تولیدی

ساعت ۱۷:۱۵ واحد ارزی دلار ایالات متحده - تغییر حجم تولیدات صنعتی

 افت آتی شاخص تولیداتی Empire Manufacturing، منجر به کاهش سطح تمایلات بازار، به منظور سرمایه گذاری با استفاده از دلار ایالات متحده، خواهد گردید. با این وجود، ادامه یابی رشد فعلی ضریب قدرت باروری تولیدی و تغییر حجم تولیدات صنعتی این کشور، توان پشتیبانی از افزایش های آتی نرخ گذاری های دلار را، دارا می باشند.