• کابینۀ شخصی

ارزیابی بنیادی بازار، به تاریخ ۰۳.۰۷.۲۰۱۸

تجزیه و تحلیل بازارهای مالی و کالایی

ساعت ۰۷:۳۰ واحد ارزی دلار استرالیا - تنظیمات نرخ بهره ی بانک رزرو استرالیا

ساعت ۰۷:۳۰ واحد ارزی دلار استرالیا - بیانیه ی الحاقی بانک رزرو استرالیا

با توجه به بعید بودن تغییر یابی به زود نرخ بهره ی بانکی، در استرالیا، می بایست توجه بیشتری به چگونگی محتوای بیانیه ی الحاقی سران این بانک نمود. چرا که بیانیه ی سران این بانک، از درجه ی اهمیت بسیار بالایی برخوردار می باشد و توان ابراز تاثیراتی افزون، بر نرخ گذاری های دلار استرالیا را نیز، دارا می باشد. این بیانیه در واقع چگونگی تصمیمات آتی سران این بانک را، در رابطه با تغییرات آتی نرخ بهره، مشخص می نماید.

 

ساعت ۱۱:۳۰ واحد ارزی پوند استرلینگ بریتانیا - شاخص PMI حوزه ی ساخت و ساز

افزایش آتی نرخ این شاخص، تحکیمات ارزی پوند را، به دنبال خواهد داشت. این شاخص به عنوان عامل اصلی سنجش ثبات اقتصادی منطقه، به شمار می آید. همراه با به عرضه رسیدن آمار نه چندان مطلوب، نرخ پوند تحت فشار قرار خواهد گرفت.

 

ساعت ۱۶:۳۰ واحد ارزی دلار کانادا - شاخص PMI تولیداتی (با محاسبه ی نوسانات فصلی) از RBC

ادامه یابی رشد ماه می این شاخص، تحکیمات ارزی دلار کانادا را، به دنبال خواهد داشت. در این بین، افت نرخ آتی این شاخص، تا سطح ۵۵.۷ می تواند واحد ارزی دلار کانادا را، تحت فشار قرار نماید. در این بین یاد آورم، که تغییرات قیمت نفت نیز، تاثیرات قابل ملاحظه ای بر تحرکات نرخی این واحد ارزی می گذارد.

 

واحد ارزی دلار نیوزیلند - تغییرات شاخص جهانی قیمت محصولات لبنیاتی

کاهش آتی نرخ این شاخص، دلار نیوزیلند را تحت فشار قرار خواهد نمود. در این بین همراه با به عرضه رسیدن این گزارش می توان با افزایش نرخ نوسانات ارزی دلار این کشور نیز، برخورد نمود.