• کابینۀ شخصی

ارزیابی نوسان های ارزی به تاریخ ۰۳.۰۱.۲۰۱۸

تجزیه و تحلیل بازارهای مالی و کالایی

تحرکات نرخی دلار، همواره سعی در افزون تر نمودن سطح اطمینان سرمایه گذاران به منظور خرید این واحد ارزی داشته اند. اما با در نظر گیری پیش زمینه ی خبری افزون در پیش رو(نشست سران FOMC، آمار شاخص کسب و کار حوزه ی خدمات، آمار بازار کار ایالات متحده از ADP و آمار غیر کشاورزی ایالات متحده)، احتمال افت دلار، تا مینیموم موضعی سال ۲۰۱۷، افزایش می یابد. به همین دلیل نیز، تا قبل از شکل گیری کندل های معکوس در نمودار های ۲۴ ساعته، می بایست از خرید این واحد ارزی، اجتناب ورزید.

 

جفت ارزی یورو اتحادیه ی اروپا و دلار ایالات متحده

تحرکات نرخی این جفت ارزی، مستقیما به فعالیت های خریداران دلار، ارتباط خواهد داشت. به همین دلیل نیز، فعلا از فروش این جفت ارزی اجتناب خواهیم ورزید. چرا که در حال حاضر، منتظر افزایش نرخ گذاری ها، تا سطح ۱.۲۱۰۰ نموداری می باشیم.

 

جفت ارزی دلار ایالات متحده وین ژاپن

بر اثر تحرکات نرخی دلار ایالات متحده، با بازگرد صعودی نرخ گذاری ها، پس از برخورد با خط گرایش سپتامبر - نوامبر این جفت ارزی، مواجه گردیده ایم. ژاپن همواره تعطیل بوده و احتمال رشد نرخ گذاری های این جفت ارزی، افزون می باشد. فعلا می توان به خرید این جفت ارزی، با اسکان دستور stop - loss در سطح ۱۱۲.۱۴ و تا سطح ۱۱۲.۸۰ نموداری پرداخت.

 

جفت ارزی پوند استرلینگ و دلار ایالات متحده

در صورت تحکیم یابی نرخ گذاری های این جفت ارزی پایین سطح ۱.۳۵۹۸ نموداری، می توان به فروش این جفت ارزی تا سطح ۱.۳۵۳۶ و با اسکان دستور stop - loss در حوالی سطح ۱.۳۶۱۵، پرداخت.