• کابینۀ شخصی

ارزیابی نوسان های ارزی به تاریخ ۰۱.۰۹.۲۰۱۷

تجزیه و تحلیل بازارهای مالی و کالایی

واحد ارزی یورو اتحادیه اروپا
اولویت فعلی با فروش این واحد ارزی بوده و سطح هدفی، به منظور اتمام پوزیشن های معاملاتی فعلی را، می توان در محدوده ی ۱.۵۰۰ اسکان بخشید. با این حال، فعلا بهتر بوده، با بررسی نوسان های دریافتی پس از شکل گیری سیگنال کندل روزانه، به معاملات پرداخت. همچنین تحلیل گرایش های کلی نرخ جفت های ارزی دیگر یورو را نیز، فراموش ننمایید. چرا که اکثریت آنها؛ همچون EURJPY-EURAUD, EURCAD، نیز در حال تست همین کندل روزانه می باشند. سطح هدفی در پیش رو، برای EURJPY، شامل سطوح ۱۳۰.۴۰-۱۳۰.۰۰، برای EURAUD، شامل سطح ۱.۴۸۰۰۰ و برای EURCAD، شامل سطح ۱.۴۷۰۰، خواهند بود. 

جفت ارزی دلار ایالات متحده و ین ژاپن
همواره شاهد دستیابی نرخ گذاری ها به مرز استقامتی خط میانگین متحرک ۲۰۰ روزه ی MA، مندرج در نمودار روزانه بوده ایم.  هم اکنون زمان از نو پرداختن به بازگشایی معاملات خرید این دارایی تا مقاومت ۱۱۱.۰۰، می باشد.

جفت ارزی پوند استرلینگ بریتانیا و دلار ایالات متحده
شرایط کنونی گرایش های این جفت ارزی، همواره نامعلوم بوده و بهتر است، به منظور اجرای معاملات از چگونگی نوسان های بازه ی ۱.۲۹۴۰-۱.۲۹۳۵، کمک گرفت. همچنین کمی پایین تر از این محدوده، مابین بازه ی ۱.۲۸۸۰-۱.۲۹۰۰، می توان به بازگشایی معاملات فروش اقدام نمود. در صورت از نو شروع نمودن معاملات خرید، می توان با استفاده از بازه ی ۱.۲۹۱۰-۱.۲۹۱۵ به معامله پرداخت. چرا که احتمال رشد آتی و دست یابی نرخ گذاری ها به سطح ۱.۳۰۰ در آینده، افزون می باشد. با توجه به پیش زمینه ی بلقوه ی امروزه ی مربوط به این جفت ارزی، دومین سناریوی گرایشی، قابل وقوع تر به نظر می رسد.