• کابینۀ شخصی

ارزیابی نوسان های ارزی به تاریخ ۰۲.۰۱.۲۰۱۸

تجزیه و تحلیل بازارهای مالی و کالایی

فعلا می توان به فروش دلار ایالات متحده ادامه داد. چرا که هنوز با پدیدار گردیدن خریداران عمده ی این واحد ارزی، برخورد ننموده ایم. اما به خاطر داشته باشید، که همواره در پی دست یابی نرخ USDX، به سطوح پشتیبانی ۹۱.۳۰ و ۹۱.۱۰، احتمال فعال سازی دوباره ی خریداران و شروع افزایش های دوباره ی نرخ این جفت ارزی، پس از برخورد با این بازه، افزایش خواهد یافت.

 

جفت ارزی یورو اتحادیه ی اروپا و دلار ایالات متحده

سطح هدفی اجرای معاملات خرید این جفت ارزی، شامل سطح ۱.۲۱۰۰ نموداری می باشد. با در نظر گیری احتمال رشد آتی EURJPY، تا سطح ۱۴۰.۰۰ نموداری، احتمال افزایش جفت ارزی EUR/USD نیز، بسیار افزون (بیشتر از ٪۷۵) جلوه می نماید.

 

جفت ارزی دلار ایالات متحده و ین ژاپن

با توجه به ادامه یابی تعطیلات در ژاپن، احتمال تاثیر گیری نرخ گذاری های این جفت ارزی از تنظیمات مالی بانکی، بسیار افزون جلوه می نماید. چرا که با کاهش یابی ارزش واحد ارزی دولتی، سفته بازان، به تحکیم بخشیدن به نرخ گذاری های این جفت ارزی، خواهند پرداخت. سطح پشتیبانی معاملات امروز نیز، شامل ۱۱۱.۶۰ می باشد. اما با توجه به نا مشخص بودن نمایه ی تکنیکی شاخص های نوسان گر، با نا معلوم بودن راهبرد معاملات فروش این جفت ارزی، مواجه می باشیم.

 

جفت ارزی پوند استرلینگ بریتانیا و دلار ایالات متحده

در حال حاضر، در انتظار دستیابی نرخ گذاری ها، به سطح ۱.۳۶۵۰ نموداری، می باشیم. دلیل بروز چنین امری نیز، افت دلار ایالات متحده به حساب می آید. در صورت نفوذ نرخ گذاری ها، به ماکسیموم موضعی معاملات امروزی نیز، می توان به بازگشایی معاملات خرید این جفت ارزی، پرداخت.

 

جفت ارزی یورو اتحادیه ی اروپا و ین ژاپن

همواره می توان به اجرای معاملات خرید این جفت ارزی، به میزان ۵۰۰ نقطه ی نموداری و تا سطح ۱۴۰.۰۰ نموداری، ادامه بخشید. به منظور بازگشایی پوزیشن های جدید میان روزی نیز، می بایست با توجه به پیش زمینه ی خبری و بررسی رفتار شاخص های نوسان ساز و گرایشی نمودار های ساعتی این جفت ارزی، اقدام نمود. چرا که در حال حاضر با ابهام روند گرایشی مواجه می باشیم.