• کابینۀ شخصی

ارزیابی نوسان های ارزی به تاریخ ۱۳.۰۶.۲۰۱۸

تجزیه و تحلیل بازارهای مالی و کالایی

شاخص دلار ایالات متحده USDX

نرخ گذاری ها مابین کانالی از گرایش های نزولی به سر می بردند، که همراه با شروع معاملات امروز به سمت بالا شکسته شد. اما تا قبل از شکسته شدن سطح ۹۳.۶۰، از بازگشایی معاملات خرید دلار اجتناب می ورزیم.

این تحکیمات ارزی می توانند در طی انتشار امروز نتایج تنظیمات نرخ بهره ی سیستم ذخایر فدرال، به وقوع بپیوندند.

جفت ارزی یورو اتحادیه ی اروپا و دلار ایالات متحده

نرخ گذاری ها در حال تست استقامتی سطح پشتیبانی ۱.۱۷۲۵ نموداری می باشند. با توجه به فقدان پیش زمینه ی خبری امروز اتحادیه ی اروپا، می توان با کاهش یابی نرخ نوسانات ارزی، تا قبل از به عرضه رسیدن نتایج تنظیمات نرخ بهره ی  سیستم ذخایر فدرال نیز، برخورد نمود.

در این بین داده های امروز شاخص بهای تولیدات آمریکا نیز، تاثیرات قابل توجهی را، بر نرخ گذاری های دلار اعمال خواهد نمود.

جفت ارزی پوند استرلینگ بریتانیا و دلار ایالات متحده

آمار نرخ تورم امروز بریتانیا، نرخ نوسانات این جفت ارزی را، افزایش خواهند نمود. در این بین، با احتمال سرد شدن شرایط بازار، تا قبل از به عرضه رسیدن آمار تنظیمات نرخ بهره ی سیستم ذخایر فدرال نیز، مواجه می باشیم. افزایش نرخ بهره ی بانکی ایالات متحده، با تضعیف یابی پوند استرلینگ همراه خواهد گردید.

نفوذ نرخ گذاری ها به سطح ۱.۳۳۴۵ نموداری می تواند با ادامه یابی کاهش های نرخی پوند - دلار، تا سطوح ۱.۳۳۰۰ و حتی سطح پشتیبانی ۱.۳۲۰۰ نیز، همراه گردد.

جفت ارزی دلار ایالات متحده و ین ژاپن

سطح فعالیت های معاملاتی خریداران بر فراز بازه ی نرخی ۱۱۰.۳۰-۱۱۰.۰۰ نموداری افزون می باشد. چرا که در آستانه ی افزایش به زود نرخ بهره ی سیستم ذخایر فدرال می باشیم. در صورت نفوذ نرخ گذاری ها به سطوح مقاومت ۱۱۰.۴۵-۱۱۰.۲۰ نموداری می توان با تقویت یابی آتی نرخ این جفت ارزی نیز، برخورد نمود. این بازه ی نرخی با ماکسیموم های موضعی سال های ۲۰۱۵، ۲۰۱۶ و ۲۰۱۷ نیز، هم سطح بوده. همراه با مثبت رقم خوردن آمار اقتصادی امروز ایالات متحده، با تحکیمات دلار - ین، برخورد خواهیم نمود.