• Facebook
  • YouTube
  • Telegram
  • کابینۀ شخصی

قیمت و دوره Marathon Oil Corp (MRO) امروز

Marathon Oil Corp

Marathon Oil Corp

6.08

بالا: 6.08

پایین: 0

وضعیت بازار

نسبت تعداد خرید و فروش لات ها بر اساس حجم معاملات

داده ها هر 10 دقیقه به روز رسانی می شوند

فروشنده خریدار
0%
0%

Marathon Oil Corporation - یک شرکت نفتی آمریکایی است که از نظر تولید چهارمین کشور ایالات متحده به شمار می رود. در S&P 500 گنجانده شده و صاحب بیش از ۲.۱ میلیارد بشکه نفتی است. در سال ۱۸۸۷ با نام Ohio Oil Company تأسیس شد. از سال ۱۸۸۹ تا ۱۹۱۱ بخشی از Standard Oil Company بود. در سال ۱۹۳۰ Ohio Oil Company شروع به تجارت سهام درNYSE نمود. در سال ۱۹۶۲ این شرکت به Marathon Oil Corporation تغییر نام داد. در سال ۱۹۸۴ شرکت آمریکایی Husky Energy را با ۵۰۵ میلیون دلار خرید. در سال ۲۰۰۷ Western Oil Sands با ۶.۶ میلیارد دلار بخشی از Athabasca Oil Sands را خریداری نمود. در سال ۲۰۱۳ این شرکت میدان نفت و گاز Angolan Sinopec را به قیمت ۱.۵۲ میلیارد دلار به فروش رساند.

نام قیمت جاری آخرین ویرایش
Merck & Company 104.8
Etracs Monthly Pay 2Xleveraged 0.21000000
Medequities Realty Trust Inc 0.00000000
Marten Transport 19.97
Mirati Therapeutics Inc 39.1
Merus N.V. CS 19.55
حاشیه ی متغییر

Variable Margin 

Diversification

یکی از مفاهیم کلیدی در تجارت، از جمله در فارکس حاشیه است. یکی از انواع مهم آن حاشیه متغیر است، مفهومی که هر معامله گر باید بداند. ما در مورد حاشیه متغیر و ویژگی های آن صحبت خواهیم کرد.

یورو

Euro

واحد ارزی اصلی 19 کشور عضو اتحادیه ی اروپا به شمار می رود که از تاریخ یکم ژانویه ی سال 1999 میلادی وارد گردش مالی شد و از یکم ژانویه ی سال 2002، به تمام اعضای اتحادیه ی اروپا توضیع شد. این واحد ارزی به عنوان دومین ارز مهم جهان پس از دلار، به حساب می آید.

دستور معاملاتی که به منظور حفاظت از دارایی باقی مانده در صورت سقوط بازار، به کار گرفته می شود. چرا که بیشتر بودن نرخ ریسک از نرخ بهره به ورشکسته شدن سیستم مالی می انجامد و دستور معاملاتی مربوطه، به عنوان جلوگیری از این امر به کار گرفته می شود.