• کابینۀ شخصی

AUD/CHF

0.5769

0.26%

بالا: 0.5776

پایین: 0.575

وضعیت بازار

نسبت تعداد خرید و فروش لات ها بر اساس حجم معاملات

داده ها هر 10 دقیقه به روز رسانی می شوند

فروشنده خریدار
0%
0%

روحیه معامله گرام

نسبت تعداد معاملات خرید(buy) و فروش (sell)، بدون در نظر گرفتن حجم آنها

داده ها هر 10 دقیقه به روز رسانی می شوند

فروشنده خریدار
0%
100%

جفت ارزی دلار استرالیا و فرانک سوئیس

 

نوسانات نرخی دلار استرالیا، که (aussy) نیز نام داشته، از تاثیرات بسیار افزونی بر نرخ مواد معدنی صادراتی این کشور، برخوردار می باشد. در این بین یکی از بزرگ ترین صادر کننده گان فلزات و مواد معدنی هم چون ذغال، چین به حساب می آید. به همین دلیل نیز، تغییرات شرایط اقتصادی چین و حجم صادرات مواد معدنی این کشور نیز، بر تحرکات نرخی دلار استرالیا، تاثیر می گذارند.

 

سوئیس به عنوان یکی از 20 کشور برتر دنیا در حوزه ی تولیدات صنعتی و یکای از 10 کشور برتر جهان، با حقوق متوسط سطح بالا به شمار می آید. حدود یک سوم تولیدات داخلی این کشور، صادر می گردد. کیفیت بالای تولیدات و محصورلات این کشور نیز، به نوبه ی خود منجر به افزایش سود خالص حساب بازرگانی این کشور می گردد. یکی از نمادینه ترین تولیدات این کشور، شامل ساعت های معروفش می باشد. حجم کلی این قبیل صادرات کشور سوئیس، به استرالیا در طی سال 2016، به میزان 2.37 میلیارد دلار، رقم خورد.

 

جفت ارزی AUD/CHF، از نرخ گذاری های مستقیم برخوردار می باشد. واحد ارزی اصلی، شامل دلار استرالیا – AUD و واحد ارزی متغیر شامل ین ژاپن – JPY می باشد. افزایش نرخ گذاری های این جفت ارزی، مبنی بر تحکیمات نرخی دلار استرالیا و افت نرخ این جفت ارزی نیز، مبنی بر تحکیمات نرخی ین ژائن خواهد بود. به منظور خرید یک واحد دلار استرالیا – AUD، نیاز به فروش تعداد بیشتری از JPY می باشد.

 

به منظور بررسی تحرکات نرخی این جفت ارزی می توان با استفاده از نمودار نرخ گذاری های زنده، به اجرای معاملات پرداخت.

 

دلار نیوزیلند – (با کد بانکی NZD) – یا به عبارتی دیگر (کیوی) – به عنوان واحد ارزی اصلی نیوزیلند، شناخته می شود. این واحد ارزی در جزایر نیو، کوکا، توکیلاوو پیتکری نیز، استفاده می شود. توضیع پول نیوزیلند را نیز، بانک ذخایر این کشور (Reserve Bank of New Zealand)، به عهده دارد.

 

واحد ارزی فرانک سوئیس – (با کد بانکی CHF) – ارز قانونی سیستم مالی کشور سوئیس و لیختن اشتاین به حساب می آید. نام دیگر این واحد ارزی (سویسی) می باشد. عرضه و توزیع این پول را نیز، بانک مرکزی (بانک ملی سوئیس) سوئیس به عهده دارد. سکه های پول این کشور نیز از طریق خانه ی فدرال سکه، توزیع میابند.
 

سواپ در معاملات خرید سواپ در معاملات فروش فاکتور شورت, فاکتور لانگ
-0.57 0.25 0.8 1.5

ابزارهای وصل شده

نام قیمت جاری آخرین ویرایش
AUD/SEK 6.82910000
AUD/SGD 0.88481000
AUD/CAD 0.8835 -0.1%

FAQ