• کابینۀ شخصی

EUR/CZK

25.334

0%

بالا: 25.334

پایین: 25.334

وضعیت بازار

نسبت تعداد خرید و فروش لات ها بر اساس حجم معاملات

داده ها هر 10 دقیقه به روز رسانی می شوند

فروشنده خریدار
0%
0%

روحیه معامله گرام

نسبت تعداد معاملات خرید(buy) و فروش (sell)، بدون در نظر گرفتن حجم آنها

داده ها هر 10 دقیقه به روز رسانی می شوند

فروشنده خریدار
0%
100%

جفت ارزی یورو اتحادیه ی اروپا و کرون چک EUR/CZK، به عنوان یکی از غیر معمول ترین و غیر قابل پیش بینی ترین ابزار مالی بازار فارکس، به شمار می آید. این جفت ارزی، وسیله ی پرسودی، برای تازه کاران بازار فارکس، محسوب می گردد. نرخ نوسانات این جفت ارزی، نسبت به دیگر جفت های ارزی پایه، افزون می باشد.

 

تحرکات نرخی این جفت ارزی، تقریبا به تغییرات نرخی دلار ایالات متحده، وابسته نبوده، اما به منظور بررسی دقیق تر گرایش های نرخی این جفت ارزی می توان، به ارزیابی شرایط نرخی یورو-دلار نیز، پرداخت. با استفاده از نمودار نرخی این جفت ارزی نیز، می توانید به تحلیل گرایش ها و نوسانات و همچنین تجارت ارزی بپردازید.

 

اقتصاد چک، به شکل مستقیمی مربوط به تغییرات شرایط اقتصادی اتحادیه ی اروپا بوده و از رفاه نسبتا بالایی برخوردار می باشد. سطح بالای نرخ دستمزد در این کشور، توان پشتیبانی از روند مثبت اقتصاد چک را، دارا می باشد. صنایع اصلی کشور چک شامل: ماشین سازی، تولیدات شیمیایی، استخراج چودن، فولاد و وسایل برقی، کارخانه جات آب جو سازی، دام داری و کشاورزی و همچنین توریزم می باشد.

 

واحد ارزی کرون چک – (Koruna česká، با کد بانکی CZK) – به عنوان پول رسمی کشور چک به حساب آمده و در پی فروپاشی سال 1993 چک و اسلواکی، تبدیل به دو واحد ارزی: کرون چک و کرون اسلواکی گردید. توزیع پول و تنظیمات سیاست گذاری های مالی در چک، از طریق بانک ملی چک، انجام می گیرد.

 

واحد ارزی یورو اتحادیه ی اروپا (با نشانه ی و کد بانکی EUR) – به عنوان پول رسمی 19 کشور متحد اروپا، به شمار می آید. این کشور ها از قبیل: اتریش، بلژیک، آلمان، یونان، ایرلند، اسپانیا، ایتالیا، قبرس، لیتونی، لاتویا، لوکزمبورگ، مالت، هلند، پرتقال، اسلواکی، اسلونی، فنلاند، فرانسه و استونی، می باشند. علاوه بر این واحد ارزی یورو در 9 کشور دیگری که از تظر جغرافیایی به خاک اروپا متصل هستند نیز، قابل استفاده می باشد.تنظیم نرخ بهره و سیاست گذاری های مالی و همچنین توزیع پول این منطقه، از طریق سیستم مرکزی بانکداری اروپا (ECB)، انجام می گیرد.

سواپ در معاملات خرید سواپ در معاملات فروش فاکتور شورت, فاکتور لانگ
1.3 -3.1 0.6 0.6

ابزارهای وصل شده

نام قیمت جاری آخرین ویرایش
EUR/CAD 1.4692 0%
EUR/AUD 1.6605 0%
EUR/PLN 4.67990000
EUR/USD 1.0839 0%

FAQ